влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільця стінові марки КС є основною складником збірних залізобетонних колодязів, з яких збираються дула та горловини колодязів
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Кільце |
| Зовнішній діаметр | 840 мм |
| Товщина стінки | 70 мм |
| Висота | 290 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Вага | 130 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Внутрішній діаметр | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | ЗБВ ДНІПРО |
- Ціна: 850 ₴



