Кошик
12 відгуків
+380 (95) 383-02-32
+380 (96) 084-87-32

ЗБВ ДНІПРО

ЗБВ ДНІПРО

Про завод


"ЗБВ ДНІПРО" - НАДІЙНИЙ партнер з постачання бетону та залізобетонних конструкцій, промислового та приватного будівництва.

Про це знають уже понад 2000 клієнтів з усієї України — саме стільки фізичних та юридичних осіб стали покупцями нашої продукції за 11 років існування на ринку.

За ці 11 років співробітники заводу виготовили понад 120 тисяч кубометрів бетону. І зробили з нього величезну кількість виробів як стандартних, так і під індивідуальне замовлення.

А ще ми навчилися максимально швидко реагувати на клієнтські заявки: якщо нормальним на ринку вважається постачання замовленого товару протягом кількох тижнів або навіть місяців, то ми виконуємо доставку за кілька днів (залежно від обсягу поставки).

Чим «ЗБВ ДНІПРО» відрізняється від конкурентів? Щиро бажаючи допомогти клієнтам, наше підприємство має можливості для створення вигідних умов кожному замовнику:

  1. Найновішим обладнанням. Наші цехи повністю укомплектовані сучасними верстатами, металоформами та приладами контролю якості.
  2. Якісними сировинними компонентами, безпосередньо від перевірених виробників.
  3. Величезним асортиментом. Він налічує тисячі найменувань залізничних конструкцій і планомірно поповнюється новітніми зразками продукції.
  4. Налагодженою і вигідною логістикою. Це дозволяє організувати недорогу і швидку доставку на об'єкт у будь-яке місто України, що вирішує масу проблем.
  5. Відповідальним і індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми працюємо як із великими фірмами - забудовниками, так і з приватними клієнтами.

Важливо розуміти, що Ви співпрацюєте з виробником ЗБВ, заощаджуючи власні кошти та час.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner