Кошик
12 відгуків
+380 (95) 383-02-32
+380 (96) 084-87-32
ЗБВ ДНІПРО

Ребристі плити покриття

Типові залізобетонні ребристі плити покриття мають розміри 3х6, 3х12 м, добірні — розмір 1,5х6 м. Плити використовуються в місцях підвищених снігових відкладень біля ліхтарів, в межах профілю покриття в районах з вагою снігового покриву понад 150 кгс/м2. Також вони знаходять застосування, коли доставка на будівельний майданчик великорозмірних плит пов'язана з великими транспортними утрудненнями. Ребристі плити сприймають навантаження від покрівлі, снігу, вентиляційних та інших пристроїв і передають її на несучі конструкції покриттів або на стіни.
Ми раді запропонувати Вам плити двох типів:
• без отвору в полиці – тип ПГ;
• з отвором в полиці для пропуску вентиляційної шахти або воздуховода дахового вентилятора – тип ПВ.
Ребристі плити мають П-образне поперечний переріз. У продукції шириною 3 м поперечні ребра розташовані через 1000 мм, а шириною 1,5 м — через 1500 мм; товщина полиці 30 і 35 мм. В ребристих плитах передбачені закладні вироби для кріплення парапетів і для кріплення плит до несучих конструкцій покриття.
При купівлі потрібну марку вибирають виходячи з навантажень, які будуть впливати на плиту в конкретних умовах. Щоб вона працювала як горизонтальний жорсткий диск, що забезпечує загальну стійкість каркаса будівлі, стійкість верхніх стиснутих поясів кроквяних конструкцій і розподіл горизонтальних навантажень між поперечними і поздовжніми рамами каркаса будівлі, опорні закладні вироби ребристих плит повинні бути приварені до кроквяних конструкцій у всіх доступних для зварювання місцях.

Розшифровка маркування: 3ПГ 6-3 АІІІв , де

  • 3ПГ - типорозмір ребристої плити;
  • 6 - довжина плити у м.;
  • 3 - індекс несучої здатності;
  • АІІІв - клас напруженої арматури.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner