Кошик
12 відгуків
+380 (95) 383-02-32
+380 (96) 084-87-32
ЗБВ ДНІПРО

Про нас

Про завод

"ЗБВ ДНІПРО" — НАДІЙНИЙ партнер зі постачання бетону та залізобетонних конструкцій, промислового та приватного будівництва.

Про це знають уже понад 2000 клієнтів з усієї України — саме стільки фізичних і юридичних осіб стали покупцями нашої продукції за 11 років існування на ринку.

За ці 11 років працівники заводу виготовили понад 120 000 кубометрів бетону. І зробили з нього величезну кількість виробів — як стандартних, так і під індивідуальне замовлення.

А ще ми навчилися максимально швидко реагувати на клієнтські заявки: якщо нормальним на ринку вважається постачання замовленого товару впродовж декількох тижнів або навіть місяців, то ми виконуємо доставку за кілька днів (залежно від об'єму постачання). 

Чим «ЗБВ ДНІПРО» відрізняється від конкурентів? Працьовичи старанно допомогти клієнтам, наше підприємство має можливості для створення вигідних умов кожному замовнику:

  1. Найновішим обладнанням. Наші цехи повністю укомплектовані сучасними верстатами, металоформами та приладами контролю якості.
  2.  Якісні сирцевими компонентами, безпосередньо від перевірених виробників.
  3.  Величезним асортиментом. Він налічує тисячі найменувань ж/б конструкцій і планорно поповнюється новітніми зразками продукції.
  4. Відлагоджено і вигідною логістикою.  Це дає організувати недорогу та швидку доставку на об'єкт у будь-якому місті України, що розв'язує масу проблем.
  5.  відповідальним та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми працюємо як із великими фірмами — забудовниками, так і з приватними клієнтами.
  6. Важливо розуміти, що ви співпрацюєте з виробником ЖБІ, заощаджуючи власні кошти та час.

 

Інформація про компанію

Назва:
ЗБВ ДНIПРО
Тип компанії:
Виробник
Кількість співробітників:
11-50 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2009
Статутний фонд:
10 тис. USD - 50 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Обсяги продажів за рік:
50 тис. USD - 100 тис. USD
Обсяги покупок за рік:
50 тис. USD - 100 тис. USD

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
м. Дніпро
Контроль якості:
Внутрішній
Сертифікати відповідності:
ISO 9000/9001/9004/19011: 2000

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner